Перевірка віку

Ми турбуємось за те, щоб нашої продукцією не користувалися неповнолітні. Для цього ми проводимо перевірку віку. Перевірка може відбуватися наступними способами:

Дія

Додатком Дія

Сгенеруй QR код в додатку Дія і відправ сгенерований код менеджеру контакт-центру. Відправити можеш в чаті, або на імейл. Пам'ятай, що код генерується тільки на короткий проміжок часу. Знайти всі контакти можеш тут ⟶.

Паспорт

Фото паспорту

Сфотографуй паспорт, або права та відправ фото менеджеру контакт-центру. Відправити можеш в чаті, або на імейл. Знайти всі контакти можеш тут ⟶.

Поділись документами

Документ кур'єру*
* Доступно тільки в містах, де виконується доставка до дверей нашими кур'єрами

При отримані замовлення, надай документ для підтвердження кур'єру.

Оплата

Готівка

Готівкою

Можеш оплатити готівкою нашому кур'єру, або кур'єрам стороніх служб. Якщо користуєшся підпискою NOX.sub то щомісячний платіж можеш внести через термінали самообслуговування за реквізитами.

Картка

Карткою
або QR-кодом ПриватБанк

Можлива оплата переказом на картку, або QR-кодом ПриватБанк. Запитай у свого менеджера, або в контакт-центрі деталі для оплати.

Розстрочка

Оплата частинами від ПриватБанк  Оплата частинами

Оплата частинами надається від 1 до 4 місяців на замовлення стартового комплекта NOX.start та комплектів NOX.set. Оплата частинами не надається на платежі по підписці. Запитай у менеджера, або в контакт-центрі чи доступна оплата частинами на твоє замовлення. Оплата частинами діє за умовами банку.

Доставка

Ми працюємо за моделю роботи Closed & Recyclable, що дозволяє нам поєднати усі переваги повністю закритих POD-систем, турботу про навколишню середу та цінову доступність.

Доставка працює по всій Україні, але деякі варіанти доставки поки що працюють тільки в містах Київ, Харків. Дізнайся детальні умови доставки для твого місця проживання в контакт-центрі.

До дверей

Нашим кур'єром до дверей
Поки що тільки в містах Київ, Харків (запитуй про твоє місто в контакт-центрі)

В основних районах міст Київ, Харків ми доставляємо безкоштовно до дверей. В разі підписки на сервіс NOX.sub використаний комплект NOX.set необхідно одразу повертати кур'єру. В разі неможливості повернення використаного комплекту, його можливо відправити стороніми службами (оплачується по тарифам служби), або викликавши нашого кур'єра (50 грн.), але не пізніже ніж за один тиждень до наступного замовлення.

Поштовими службами

Поштовими службами
По Україні у відділення або поштомати

Щонайменше, доступна доставка поштовими службами Нова Пошта та Meest Express. Запитай про можливість доставити іншими службами в контакт-центрі. Доставка замовлення оплачується окремо згідно з тарифами служби. Зворотня доставка використаного комплекту NOX.set в разі підписки на сервіс NOX.sub безкоштовна.