NOX.device vs Вейп

Індустрія приладів для куріння розвивається дуже швидко. Виробники випускають нові продукти, які задовольняють ту чи іншу потребу курців. Вейпінг як альтернатива курінню з’явився відносно давно та посів міцну позицію на ринку.

На перший погляд здається: якщо ні в першому, ні в другому девайсі немає тютюну, вибір не грає великої ролі. Полюбляєш копирсатися у запчастинах - бери вейп. Тобі подобається компактний цілісний прилад – тоді бери NOX. Насправді, все зовсім не так. Порівнюючи NOX із вейпом, виділяємо переваги першого над другим.

😌 Перевага №1: NOX насичує нікотином як сигарета

Для вейпів використовують вільний нікотин (free-base nicotine). Це нікотин у чистому вигляді. Такий тип нікотину має несумісний з організмом рівень pH, тому організму потрібно багато часу для насичення ним. Менше насиченість = довше куриш і не отримуєш бажаного ефекту.

NOX.device використовує нікотин у протонованій формі. Це вільний нікотин + органічна кислота. Внаслідок рівня pH та іншої біоактивності та біодоступності нікотин у протонованій формі краще засвоюється, тобто організму легше насититися нікотином, що дає бажаний для курця ефект та зменшує частоту паління.

💁 Перевага №2: Сервіс

Мабуть, кожен користувач вейпу хоча б один раз потрапив у ситуацію, коли рідина закінчилась, а курити дуже хочеться. Насправді ж, проблема доступності вейпів - одна з головних проблем для сучасного користувача. Так, вейп-шопи відкрилися вже майже у кожному місті, проте їх розташування та асортимент часто залишає бажати кращого. Ще й продаж неповнолітнім, питання сертифікації та інше.

nox

Сервіс NOX - це запорука вашого вільного часу. Ми не тільки доставляємо прямо до дверей, самостійно займаємось усіма питаннями обслуговування пристрою на нашому виробництві. Для нас сервіс - це базова частина нашої роботи, починаючи з відбору якісних сертифікованих постачальників до нового комплекту у ваших руках.

🔐 Перевага №3: Закритість системи

Вейп - це відкрита система. Користування вейпом змушує користувача самостійно обслуговувати пристрій та заливати рідину в контейнер. Зізнаймося: мало хто знає базові правила особистої гігієни при роботі з хімічними речовинами. А от наслідки можуть бути різної тяжкості: від гіркоти при курінні до хімічного отруєння.

Щодня у пресі з’являються нові повідомлення щодо нещасних випадків через користування вейпами з самостійно замішаними рідинами, або рідинамі на основі непідходящих для вейпінгу компонентів. У серпні уряд США підтвердив перший випадок смерті від вживання вейпу. Серед факторів ризику виділяють в першу додавання канабісу, недотримання безпечних рецептур та стерильності та виробництво контрафактної рідини.

NOX працює як закрита система. Ми обслуговуємо девайси на нашому виробництві у лабораторних умовах. Наша технологиня Галина Діденко стежить за дотриманням санітарних та технологічних норм на виробництві для одержання найкращого продукту. Окрім стерильності лабораторії, ми чітко стежимо за якістю компонентів та перевіряємо усі сертифікати від наших європейських постачальників. А вам залишається лише вставити картридж у девайс і насолоджуватись. Навіть натискати нічого не потрібно.

⚡ Перевага №4: Безпечна потужність

Для коректної роботи вейпа потрібно більше потужності, що призводить до збільшення кількості аерозоля при курінні. Сполуки, які потрапляють у легені разом з надмірною парою, можуть конденсуватись у клітинах органів дихання та негативно впливати на здоров’я протягом тривалого часу. У більшості вейпів немає жодного механізму контролю температури. До чого це призводить?

До ось таких випадків:

Як вже казали, нещасні випадки від користування вейпом не поодинокі. Досить часто преса повідомляє про вибухи пристроїв під час використання, прямо в руках курців.

NOX.device працює за меншої потужності. Обсяг пари, яка виділяється, дорівнює обсягу пари від звичайної сигарети. Наші девайси оснащені системою контролю та запобігання перегріву. До безпечної потужності додамо економну зарядку. Пристрій не треба заряджати кожні дві години. NOX.device повністю заряджається за 48 хвилин. Цього заряду вистачає на весь день.

Висновки

Вейпінг як альтернатива курінню підійде далеко не всім. Ви повнолітній курець та хочете користуватися вейпом? Будьте готові витратити чимало часу на пошук інформації про пристрої та їх обслуговування, аби стати частиною спільноти вейперів.

Доступність для молоді до 18-ти, різноманіття непідходящих ароматизаторів та добавок, небезпечні батареї - все це неможливо приховати навіть у клубах аерозолю від вейпів.

В NOX ми власними силами перевіряємо вік кожного клієнта та турбуємося про найкращу якість. Ми працюємо тільки із сертифікованими складниками.

Для нас важливий ваш час, тому наш менеджер привезе NOX.device на тест-драйв прямо вам до дверей. Замовляй тест-драйв прямо зараз та отримуй свій NOX.start вже завтра 👇!

Тест-драйв

NOX

NOX

Компанія

Читати Більше

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту