NOX.device vs Конкуренти

Цікава стаття

Розвиток технологій охоплює всі сфери, в тому числі й куріння. Сучасний курець може сам обирати: користуватися традиційними сигаретами, чи обирати альтернативу.

Одна з найбільш просунутих альтернатив традиційному курінню сигарети — POD-системи, вид електронних сигарет. Компактність, рідина з протонованим нікотином та легкість використання – усе це робить такі девайси бажаними.

На ринку України цей сегмент представляють кілька компаній: Juul, Joint, Myle та NOX. Хоча ці девайси і здаються схожими, всі вони мають свої особливості. Розберімося, чим саме відрізняється NOX від інших закритих POD-систем.

Зручність

На перший погляд, більшість закритих POD-систем є компактними та легкими у використанні. Всі моделі приблизно однакового розміру та приємні на дотик.

Проте саме маленькі деталі часто впливають на наш вибір і досвід користування альтернативами сигарет. Наприклад, у NOX ми подбали про унікальні особливості нашого продукту.

По-перше, заряджати девайс дуже просто, не потрібно носити з собою спеціальні станцію чи кабель, лише знайомий кабель з micro-USB роз’ємом. Повністю девайс заряджається за 43 хвилини. Завдяки технології pass-through гаджет можна використовувати навіть під час заряджання. Батареї у NOX.device вистачить на весь день користування.

По-друге, девайс завжди захищений гігієнічним силіконовим чохлом, що йде у наборі NOX.start. Він оберігає картридж від пилу та іншого бруду.

Доступність

Закриті POD-системи кількісно знижують ризики для здоров’я дорослої людини, у тому числі ризики виникнення та розвитку раку. Зауважте, що куріння, в будь-якому разі, небезпечна для вагітних, дітей та людей з вадами серцево-судинної та легеневої систем.

На жаль, трапляються випадки отруєння нікотином підлітків та дітей. Це досить резонансні події для кожної країни. Одним із факторів є доступність електронних сигарет через торгівлю в роздріб Juul, Joint та Myle.

Відповідальне користування є однією з ключових цінностей NOX. Задля того, щоб запобігти курінню неповнолітніх, ми не продаємо NOX.device або NOX.set у громадських місцях та власноруч перевіряємо вік кожного нашого клієнта.

Екологічність

Всі ми відчуваємо зміну клімату та чули про наслідки глобального потепління. Тютюнова сфера є одним з найвагоміших сегментів бізнесу, що негативно впливає на довкілля. За статистикою ВООЗ, виробництво та обробка тютюну для сигарет не тільки забруднює повітря продуктами горіння тютюну, а й сприяє масовій вирубці лісів по всьому світу. У низці країн вже введені закони щодо запобігання вживанню тютюнових продуктів у публічних місцях та «зелених» зонах.

Насамперед електронні девайси стали популярними через зручність використання. Покурив один картридж, викинув та взяв інший. Навряд чи цей спосіб можна назвати цивілізованою утилізацією відходів. На жаль, більшість виробників електронних сигарет досі випускають одноразові картриджі та не беруть на себе відповідальність щодо їх утилізації.

У NOX ми використовуємо унікальну систему Closed&Recyclable, що дозволяє по мінімуму поповнювати звалища країни та максимально відповідально ставитися до ресурсів планети. Певні компоненти наших картриджі призначені для багаторазового використання й проходять декілька циклів обробки та стерилізації у нашій лабораторії.

Наша інформаційна система під наглядом технологині Галини Діденко чітко стежить за усім процесом. Після закінчення терміну використання кожен компонент картриджу утилізується.

До речі, вторинну сировину на виробництві ми теж сортуємо.

Сервіс

Як вже зазначалося, електронні сигарети зазвичай продаються у закладах роздрібної торгівлі, - вейп-шопах та торгових центрах. Навіть ті бренди, які не працюють за цією схемою в Україні, не є максимально доступними для своїх користувачів. Якщо в тебе виникає проблема чи питання щодо твого девайсу, навряд чи ти відразу зрозумієш, до кого та куди слід звертатися. Великі виробники, які працюють на безліч країн часто взагалі додають сервісні послуги лише для галочки, а не для комфорту своїх клієнтів. 🤥

Сервіс NOX наразі є єдиною повноцінною системою підтримки своїх клієнтів серед електронних девайсів в Україні. Наші менеджери та кур’єри беруть на себе доставку твого набору та весь процес обслуговування. Заповнивши форму на сайті, ви отримаєте повідомлення від менеджера та самі оберете зручний час для тест-драйву. Наш кур’єр привезе ваш NOX.device. Персональний менеджер пояснить всі деталі та розповість, як користуватися гаджетом. До того ж ми даємо 4-х місячну гарантію на NOX.device.

Ціна

Офіційно представлені закриті POD-системи в Україні не завжди доступні для споживача з середніми статками. Покупка Juul обійдеться у 950-1050 грн. До девайсу, вочевидь, необхідно придбати картриджі, що зазвичай йдуть у наборі з 4 штук, вартістю 350-550 грн за упаковку. Ці картриджі зазвичай вміщуюють 0.8-1мл рідини, що є еквівалентом однієї пачки сигарет. Тобто, в перерахунку на сигарети, картриджі конкурентів коштують 80-140 гривень за пачку. На відміну від конкурентів, картриджі NOX вміщуюють 1.8 мл рідини. 15 картриджів NOX коштують 1199 грн., що в перерахунку на сигарети дорівнює ~40грн. за пачку.

З сервісом підписки NOX ви отримуєте свій перший набір NOX.start лише за 1399 грн. До набору входять девайс, картриджі у еквіваленті до 30 пачок сигарет, USB-кабель та інструкція. Кожен наступний набір, котрого вистачає в середньому на місяць, коштуватиме усього 1199 грн.

Висновки

Навіть серед подібних девайсів завжди актуальне питання найкращого варіанту. Зручність у використанні, кваліфікований сервіс, доступність для клієнтів, екологічність та цінова політика – ось головні переваги NOX. Ми впевнені: курінню – NOX. Саме зараз можна замовити безкоштовний тест-драйв на нашому сайті. Тестуйте й самі переконайтеся в тому, що перейти від сигарет до сучасного й безпечного способу куріння можна. Це стане вашою перемогою над звичкою.

Замовляй тест-драйв NOX прямо зараз 👇

Тест-драйв

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту