NOX.device vs Пристрої нагрівання тютюну

Цікава стаття

Що найбільше шкодить організму при курінні тютюну? Багато хто вважає головним «злочинцем» нікотин, проте це не зовсім так. Через нікотин курцям дуже важко відмовитися від шкідливої ​​звички, адже саме він викликає залежність. Проте сам по собі нікотин для дорослої людини є відносно нешкідливий. Виняток — вагітні жінки, які палять та діти.

«Вплив нікотину на організм людини в основному схожий на вплив кофеїну, що свідчить про те, що тривале вживання, ймовірно, становить ризик для здоров'я, подібний до споживання кави»

Джон Бріттон - завідуючий британського Centre for Tobacco and Alcohol Studies

Набагато небезпечніший якраз тютюн. Згораючи або нагріваючись, тютюн виділяє тисячі речовин, які так чи інакше негативно впливають на довкілля та весь організм курців і пасивних курців. Вчені нарахували понад 6000 таких речовин. Зокрема, це монооксид вуглецю, бензол, формальдегід, кротоновий альдегід, ізопрен. Усі вони здатні викликати захворювання, пов'язані з курінням.

Чи можна нейтралізувати шкоду від тютюну? Проблема має різні варіанти рішення. Ми порівняємо NOX.device з групою пристроїв нагрівання тютюну (Iqos, GLO), які містять тютюн, проте їхні виробники запевняють курців щодо зниження ризику.

Зменшення ризиків

Головним негативним наслідком вживання тютюнових продуктів є підвищення ризику смертельних хвороб, у тому числі - раку легенів. На розвиток захворювань найбільше впливають шкідливі домішки та сполуки, які утворюються у процесі горіння або нагрівання тютюну.

Доктор Ед Стефенс з університету Сент-Ендрюса у 2017 році опублікував дослідження, у якому наочно доводить пряму залежність типу пристроїв доставки нікотину та вірогідності розвитку раку.

На цьому графіку висота кожного стовпчику відображає відносну кількість досліджень схожих продуктів. Шкода від сигарет взята за відправну точку і відображена в правій частині графіку. Традиційні тютюнові сигарети (червоний колір), вочевидь, найбільше впливають на виникнення хвороб. Наступним по показниках є heat-not-burn, тобто пристрої нагрівання тютюну (жовтий колір). В них тютюн нагрівається до 240-300 С, що дозволяє курити сигарету без процесу паління. У стіках міститься тютюн, просочений додатковими речовинами та ароматизаторами.

Пристрої, котрі використовують безтютюнову продукцію, розкидані по шкалі в залежності від типу пристрою та компонентів рідини (відтінки синього кольору). Для мінімізації ризику, в NOX незмінна потужність роботи пристрою. Крім того, кожен наш картридж вміщує лише органічні сполуки, які пройшли сертифікацію в лабораторіях Європи.

Важливо знати, що всі без винятку альтернативи паління містять нікотин. Тому куріння заборонено в присутності дітей, людей із хворобами серця та легенів, а також вагітних жінок.

Запах

Безсумнівний плюс - Iqos та GLO не виділяють попелу і продуктів горіння. Але от дим від пристроїв нагрівання тютюну не викликає захвату.🤦‍♂️ Користувачам не подобається тухлий запах в процесі куріння. Цей запах не настільки сильний, як від звичайних сигарет, проте відчувається вашим оточенням.

NOX.device не видає свого власника: немає стійкого запаху на руках, одязі та навколо вас. Водночас насичення від куріння NOX можна порівняти зі звичайними сигаретами.

Смаки

Попри неприємний запах від пристроїв нагрівання тютюну, маємо чесно визнати: смак стіків більше нагадує звичайну сигарету - терпкий та гіркуватий. Проте цей смак досягається завдяки шкідливим домішкам, які має тютюн.

У NOX ми максимально наблизилися до традиційного смаку тютюну, який хочуть відчувати курці. Однак тютюну у складі девайсу немає. Окрім того, палітра смаків NOX доповнена прохолодною м’ятою, солодким манго та лісовими ягодами з кавуном.

Для створення найкращого смаку, в NOX ми використовуємо тільки компоненти вироблені в ЄС і створені саме під наш тип пристрою.

Зручність використання

На колір і смак товариш не всяк. А ось компактність – одне з головних очікувань від продукту в сучасному світі. Мінімалізм у тренді, тож ми прагнемо швидко переміщатися й не носити зайвих речей.

Якщо ви обираєте Iqos або GLO, на жаль, вам доводиться брати цілий комплект: пристрій, портативна зарядка, набір стіків. Після кожного стіку слід чекати, поки пристрій перезарядиться. В наших реаліях це втрачений час і можливості.

NOX.device — це лише девайс + картридж, за розміром трохи більше попільнички. Одного картриджа вистачає на два дні куріння (еквівалент двох стандартних пачок сигарет), а заряд може протриматися цілий день! Ніяких підзарядок і очікування, кнопок та застарілого вигляду. Як зберетесь у відпустку на тиждень, то вистачить 4 картриджі, які зручно тримати в гаманці або портмоне.

Ціна

Базовий набір пристроїв нагрівання тютюну на місяць коштуватиме від 1900 до 3400 грн. Додатково користувач може придбати аксесуари, що збільшить вартість продукту на 500-2000 грн.

Для того, щоб користуватися NOX, потрібно замовити тільки базовий набір NOX.start за 1399 грн. До набору входить NOX.device та набір картриджів NOX.set. Набір картриджів дорівнює трьом блокам сигарет та не вимагає додаткових витрат.

Висновки

Кожен обирає зручний варіант для себе. Проте кожен курець має знати про важливі речі щодо своєї звички. Для стримання швидкого зростання кількості хворих на рак та інші хвороби у світі діє стратегія Мінімізації ризику від тютюну. Однією з основних засад цієї політики є перехід до нікотиновмісних продуктів без тютюну.

Пристрої нагрівання тютюну можуть здаватися ідеальною альтернативою. Проте ризик захворіти на рак та хвороби легенів залишається на досить високому рівні у порівнянні зі звичайними сигаретами.

NOX, як альтернатива курінню, зменшує ризики виникнення різноманітних захворювань. Ми досягаємо цього завдяки сертифікованих компонентів, контрольованому процесу виробництва та самого факту відмови від тютюну.

Саме зараз можна замовити тест-драйв. Випробуйте новий продукт та оцініть його переваги 👇

Тест-драйв

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту