NOX.device vs Сигарети

Цікава стаття

При першому ж пошуці інформації про сигарети в інтернеті, ви будете бачити чисельні статті про шкоду цигарок. Хтось досі вважає це міфом й кожного дня купує свою норму — пачку улюблених сигарет. Інші кидають палити. Але деякі шукають менш шкідливу альтернативу своїй звичці.

Ви хочете вибрати альтернативу? Тоді вам варто знати про варіанти та їхній вплив на організм.

Нікотин — твій ворог?

Справді, тютюн містить нікотин. І саме нікотин викликає залежність. Проте ця хімічна речовина для здорової дорослої людини є токсичною лише у критично високих концентраціях. Основна проблема стоїть в тому, що люди отримують нікотин в організм саме через горіння або нагрівання тютюну.

Так, не треба забувати, що вживання нікотину в будь-який спосіб небезпечне для дітей, підлітків, вагітних та матерів, які годують, а також для людей з серйозними хворобами серцево-судинної системи. Але загалом вираз «вбивство коня краплею нікотину» – метафора визначення шкоди тютюну та сигарет, а не нікотину як хімічної речовини.

"Вплив нікотину на організм людини в основному схожий з впливом кофеїну"

Джон Брітон, директор центру досліджень табака та алкоголю університету Нотінгему.

Альтернатива сигаретам майже завжди базується на нікотинових рідинах. У NOX ми використовуємо нікотин у протонованій формі - одну з найпередовіших видів речовини, котра використовується в електронних сигаретах. Завдяки використанню такої форми нікотину ми досягли рівня pH, більш сумісного з людським організмом, що впливає на загальний процес куріння.

З чого складається сигарета

Окрім основного активного компоненту — нікотину, тютюн в сигареті складається з купи інших хімічних речовин. Горіння тютюну створює дим, котрий містить — смолу, фенол, свинець, цинк та інші. Найнебезпечнішими для здоров’я людини є смолисті та тверді частки, бо вони здатні осідати у легенях та шкодити внутрішнім органам. Ці частки є найпоширенішою причиною виникнення захворювань дихальних шляхів і раку легень.

Зниження шкоди тютюну (THR)

Стратегія суспільної охорони здоров’я, що отримала назву стратегія Зниження шкоди тютюну (THR), заснована ще у 70-х роках 20-го століття. Вона передбачає регулювання тютюнової сфери та надання поширеного доступу до альтернатив курінню.

Деякі виробники намагаються розв’язати проблему шкідливості тютюну внаслідок зменшення температури нагрівання тютюну. Але про підводні камені цього варіанту ми вже розповіли в нашому блозі. Інший варіант — альтернативи як NOX.

Національна служба охорони здоров’я Британії стверджує: такі альтернативи як NOX значно кращі для затятих курців та набагато менш шкідливі ніж сигарети. У своїй антитютюновій кампанії представники служби переконують, що «альтернативні девайси не виробляють смол та монооксиду вуглеводу», оскільки в них «не відбувається процесів горіння і немає диму».

Задля зменшення ризиків різних захворювань NOX використовує лише безтютюнову рідину. Більше про склад речовини вже розповідала наша технологиня Галина Діденко. Але одразу будемо чесними — NOX не є абсолютно безпечним, хоч і в тисячі разів менш шкідливий ніж сигарети.

Стійкі «бонуси» курців

Найпоширеніші причини бажання зав’язати з курінням - супутні ознаки, що виділяють курця серед інших. Так, ми говоримо і про стійкий запах, що чути за пару метрів, і про наліт на зубах, і про землистий колір шкіри. Йдеться не тільки про непривабливий вигляд чоловік і жінок. Залежність від тютюну може значно пошкодити емаль зубів, провокуючи ряд захворювань, а також позначитися на пружності шкіри.

Відео експеримент з ватою

У NOX немає тютюну - немає продуктів горіння та негативних наслідків для нашої зовнішності. NOX не видає тебе: ні запаху на одязі чи руках, ні жовтих плям на зубах та сірого відтінку шкіри. Лінійка смаків NOX задовольнить будь-який смак: класичний смак тютюну, прохолодна м’ята, екзотичний манго та солодкі ягоди.

Та воно, мабуть, надто дорого

Куріння сигарет, в залежності від марки та виробника, в Україні коштує від 23 до 51 грн на добу. За зразок беремо середній показник - одна пачка на день. Отримуємо до 1500 гривень щомісячних витрат лише на сигарети. Додатковими витратами можемо вважати всі сигарети, які наші друзі, колеги, знайомі просять «позичити» та безкінечні запальнички й сірники, що неодмінно губляться.

Ще у 2017 році Верховна Рада України ухвалила законопроект щодо підвищення акцизу на тютюновмісні вироби на наступні 7 років. За прогнозом, до 2025 року ціна на одну пачку сигарет буде коливатися між 70 та 100 грн. Тобто до 3000 грн. щомісячних витрат.

Тим, хто звик думати про своє стабільне майбутнє, саме час переходити на доступну альтернативу. Базовий набір NOX.start вже можна замовити на сайті за 1399 грн. До набору входить NOX.device та набір картриджів NOX.set. Набір картриджів розрахований на місяць та не вимагає додаткових витрат.

Висновки

Вочевидь, незважаючи на серйозність інформації про ризики вживання тютюну, багато хто досі не наважується кинути курити, або хоча б перейти на альтернативу. Рішення справді може здаватися нереальним для повнолітнього курця, особливо з великим стажем.

Ви не вживаєте нікотиновмісні продукти? Краще й не починати. Навіть найменш шкідлива альтернатива курінню ніяк не є абсолютно безпечною. Але для курців в котрих кинути не виходить, ми розповіли про основні переваги NOX над сигаретами. А там вибір вже за вами.

Замовляй тест-драйв NOX прямо зараз 👇

Тест-драйв

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту