Не науковий, проте експеримент: NOX проти завичайних сигарет

Цікава стаття

Що небезпечніше звичайні сигарети чи електронні? 🤯

Багато людей, які палять звичайні цигарки, часто мають хибне уявлення щодо електронних пристроїв для курців. Навіть у Великій Британії, де існує стратегія боротьби з дезінформацією стосовно пристроїв для куріння, опитування підтвердило цей факт. 70 відсотків тутешніх курців помилково вважають, що електронні пристрої шкідливіші. Міністерство охорони здоров'я Нової Зеландії навіть створило спеціальний сайт для боротьби з дезінформацією. Про цей сайт ми вже згадували у своїх постах — https://vapingfacts.health.nz/

Тож ми в NOX вирішили провести свій порівняльний тест-батл NOX 🇺🇦 проти сигарет. Для цього ми використали виготовлений на нашому виробництві тестувальний прилад. Цей прилад ми завжди використовуємо для перевірки наших девайсів перед продажем. Звісно, без колб, вати та трубок не обійшлося.

Відеозвіт нашого експерименту 👩‍

Для експерименту ми взяли 10 пачок звичайних цигарок (у цю мить десь заплакав один курець). Ми розуміли, що бій буде нерівний, тому одразу вирішили використати в 2 рази більше картриджів NOX в перерахунку на пачки сигарет, щоб переконливіше підкреслити різницю.

Наш тест тривав близько 5 годин. Результат виявився очікуваним та показовим. Одразу відзначимо — це чисто візуальне порівняння, а не наукове дослідження шкідливості різних типів куріння. Ми завжди чесні перед користувачами — хоч вата від NOX і залишилася білою та без змін, будь-яке куріння не може бути абсолютно безпечним і несе певні ризики. Звичайно, ці ризики жодним чином не можна порівнювати з курінням сигарет.

Тож якщо ви не курите — не куріть. Якщо курите — кидайте. Не виходить — переходьте на NOX🇺🇦.

Тест-драйв

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту