Компоненти рідини NOX

Цікава стаття

Рідина NOX 🤔. Що воно таке? Її потрібно додатково купувати? А вона безпечна для куріння? Який її склад?

Ці та багато інших запитань, я впевнена, виникають у тих, хто придивляється до нашого продукту. Намагатимуся надати вичерпну інформацію на цю тему.

Рідина, котра заливається в картриджі NOX.set — це поєднання точного складу компонентів, які замішуються за певною рецептурою під контролем технолога на виробництві 👩‍🔬. Її не можна окремо купити в магазині чи знайти в Інтернеті, адже це власна розробка спеціально під пристрій NOX.

Компонентами рідини NOX є нікотин у протонованій формі (сольовий нікотин), харчовий/рослинний гліцерин (VG), пропіленгліколь (PG) та ароматизатори.

Поділюсь одним нюансом: наша рідина складається з розчинників та розчинених речовин. У розчинниках — гліцерині та пропіленгліколі, розчиняються нікотин та ароматизатори.

☝️Приблизне співвідношення компонентів рідини в залежності від смаку

В нашій рідині нікотин перебуває у протонованій формі. Ця форма представляє собою молекулу нікотину із зв'язаної з ним органічною кислотою; нікотин у такому вигляді більш біосумісний та доставляється в діапазоні pH, більш прийнятному для людини.

Для електронних сигарет можна використовувати лише певні види протонованого нікотину. Вони повинні відповідати двом умовам: можуть переходити до летючого стану разом з PG і VG приблизно при однаковій температурі і базуватися на кислотах, які засвоюються організмом людини (і використовуються як харчові або лікарські добавки), а іноді й виробляються нашим організмом.

PG і VG представляють значну частину об'єму рідини NOX, утримують нікотин у протонованій формі та ароматизатори в суспензії, підсилюють абсорбцію в'язкого матеріалу та утворюють частинки аерозолю при нагріванні при достатньо безпечній температурі. Більше того, властивість зволожувача (здатність залучати та утримувати вологу за допомогою абсорбції) PG і VG надає відчуття «потрапляння в горло», подібне до куріння сигарет.

Зокрема, всі базові компоненти рідини NOX вироблені в сертифікованих умовах в країнах ЄС, компаніями, котрі спеціалізуються виключно на продукції для електронних систем доставки нікотину. Це стосується й ароматизаторів. Ми не використовуємо непризначені харчові ароматизатори, котрі, на жаль, часто є у складі схожих нікотиновмісних рідин.

Наша рідина – альтернативний «спосіб» насичення нікотином організму людини, з меншою шкодою для здоров'я, ніж сигарети. Звісно, найкраще — це не курити або кинути курити, але якщо не виходить — то переходь на NOX. Замовляй тест-драйв прямо зараз 👇

Тест-драйв

Підпишись на нашу розсилку

📨 Отримай останні новини на свою електронну пошту